Direktori Staf

Mukasurat 
 of 13
Bilangan 41 to 60 of 246
Bahagian
Unit
Nama
Jawatan
Emel (@mod.gov.my)
Telefon
Faks
Bahagian Dasar Bahagian Dasar Nasuha binti Mohd Amri Pembantu Tadbir (KEW) nasuha 03-2050 8021 03-2691 7546
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Lt Mohd Zulfadzlie bin Mohd Zaki Penolong Pengarah zulfadzlie 03-2050 8027 03-2691 7564
Bahagian Khidmat Pengurusan Bahagian Khidmat Pengurusan Muhamad Najwa Nizam bin Mohamed Penolong Pengarah najwanizam 03-2050 8188 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Md Yazit bin Hashim Penolong Pengarah mdyazit 03-20508017 03-26917546
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Razihan binti Ab Rashid Penolong Pengarah razihan 03-2050 8026 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Nor Suzila binti Mohamad Pembantu Tadbir (PTPO) norsuzila 03-2050 8024 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Mohd Zaidi bin Shafie Ketua Pembantu Tadbir zaidi.shafie 03-2050 8041 03-2691 7564
Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Bahagian Kerjaya Dan Sosioekonomi Kpl Saharul bin Mat Isa Kerani saharul 03-2050 8028 03-2691 7564
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Irmawaty Anida bt Ahmad Sani Penolong Pengarah irmawaty 03-2050 8034 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Cik Haniss Hadijaa binti Ramli Penolong Pengarah hadija 03-2050 8036 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Nor Azwan bin Abdullah Penolong Pengarah norazwan 03-2050 8033 03-2698 4826
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Siti Noor Hajar binti Abu Hassan Pembantu Tadbir (PTPO) noorhajar 03-2050 8029 03-2698 4826
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan NurAin binti Abu Bakar Pembantu Tadbir (PTPO) nurain 03-2050 8038 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Rafeqa binti Abd Mujib Pembantu Tadbir (PTPO) rafeqa 03-2050 8038 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Siti Zanariah binti Ismail Pembantu Tadbir (PTPO) sitizanariah 03-2050 8029 03-2698 4826
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Nor Azian binti Othman Pembantu Tadbir (PTPO) norazian 03-2050 8032 03-2698 4826
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Nur Hidayah binti Azhar Pembantu Tadbir (KEW) hidayah.azhar 03-2050 8038 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Muhammad Fikri bin Ramlee Pembantu Tadbir (KEW) fikri.ramlee 03-2050 8026 03-2694 6863
Bahagian Kebajikan Bahagian Kebajikan Lkpl Calvin a/l Thanaval Kerani - 03-2050 8026 03-2694 6863
Bahagian Khidmat Pengurusan Unit PJM Lt Kdr Mohd Yazid bin Abu Bakar TLDM Ketua Unit yazid 03-2050 8011 03-2691 7564